Gjoksmadhja Fjolla realizon fotografi provokative - Gazeta Express

Gjoksmadhja Fjolla realizon fotografi provokative

Gazeta Express

10/07/2020 1:10

Këngëtarja Fjolla Morina është shfaqur sot me disa foto në Instagram por edhe video tepër të nxehta në Story të këtij rrjeti social

Derisa në video në Story, Fjolla tregon asetin e saj kryesor, gjoksin, kjo nuk ndodh në fotografitë që ajo ka postuar në Instagram.

Këto fotografi janë profesionale dhe janë realizuar nga fotografi kosovar Arton Humolli.

Këngëtarja kosovare nuk ka treguar qëllimin e këtyre fotografive derisa po flitet se ajo ka filluar edhe një biznes të ri në Prishtinë. /GazetaExpress/