“Gjithmonë të kam dashur J. Lo” – Rita shpreh live adhurimin për Jennifer Lopez - Gazeta Express
string(74) "gjithmone-te-kam-dashur-j-lo-rita-shpreh-live-adhurimin-per-jennifer-lopez"

“Gjithmonë të kam dashur J. Lo” – Rita shpreh live adhurimin për Jennifer Lopez

Yjet

Gazeta Express

16/06/2022 20:18

“Gjithmonë të kam dashur J. Lo!” – Rita Ora ka bërë një duet me Jennifer Lopez në një sesion “spontan” teksa ajo ka shprehur admirimin për të pas dokumentarit “frymëzues” të yllit amerikan “Halftime”

Rita Ora ka shpërndarë një video të saj duke bërë duet me Jennifer Lopez teksa ka uruar yllin për dokumentarin e saj “frymëzues”, “Halftime”.

Lexo Edhe:

Këngëtarja 31 vjeçare ka zgjedhur Instagramin të mërkurën për të postuar një klip ku ajo shihet duke kënduar me JLo, në një sesion “spontan” dhe “pa prova”.

Në këtë xhirim, çifti dëgjohen duke treguar aftësitë e tyre vokale teksa ato lëvizin belin me një këngë spanjolle para një pianoje. /GazetaExpress/