Gjithmonë duke u argëtuar, Genta bën shqiponjën me të dashurin turk në ditën e Pavarësisë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

18/02/2020 11:36

Gjithmonë duke u argëtuar, Genta bën shqiponjën me të dashurin turk në ditën e Pavarësisë

Ballina

Gazeta Express

18/02/2020 11:36

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli prej muajsh tashmë është në një lidhje me biznesmenin turk Hysen Usta.

Teksa lidhja mes tyre duket se po shkon drejt kurorëzimit, ajo shihet shumë e dashuruar me Hysen.

Së fundmi ajo ka ndarë një video në rrjetet sociale ku shihet në makinë me biznesmenin turk.

Teksa buzëqesh me partnerin e saj, ata bashkojnë duart dhe bëjnë simbolin e shqiponjës siç mund të shihni në videon më poshtë.

Këngëtarja e cila po jeton mes Kosovës dhe Turqisë ka deklaruar se Usta i ka propozuar tashmë për martesë.

Genta Ismajli bën shqiponjën me të dashurin turk on Vidnews.