Gjiko për këngën e re: Kur Qeveria e dëgjon do t'i hapë diskotekat - Gazeta Express

Gazeta Express

28/08/2020 12:59

Gjiko për këngën e re: Kur Qeveria e dëgjon do t’i hapë diskotekat

Gazeta Express

28/08/2020 12:59

Gjiko në bashkëpunim me Melindën do sjellin brenda pak ditëve këngën e tyre të re, për të cilën dyshja kanë pritshmëri të mëdha.

Reperi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e tij në Instagram nga klipi i punuar dhe shkruan se Qeveria do i hap klubet e natës pasi ta dëgjoj këtë këngë.

“Kur ka me ndi qeveria ket kong ka mi qel Diskotekat”, ka shkruar Gjiko mbi imazhin ku shihet me shampanjë në dorë.

View this post on Instagram

Kur ka me ndi qeveria ket kong ka mi qel Diskotekat ??

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on