Gjiko i kërkon fëmijë të tjerë Elitës, prezantuesja i kthen përgjigje epike - Gazeta Express
string(74) "gjiko-i-kerkon-femije-te-tjere-elites-prezantuesja-i-kthen-pergjigje-epike"

Gjiko i kërkon fëmijë të tjerë Elitës, prezantuesja i kthen përgjigje epike

Rozë

Gazeta Express

03/08/2022 12:14

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi ishte mysafire në emisionin e verës në T7 dhe tregoi për planet e saja. Ndërsa, kur bëhet fjalë për jetën e saj personale ajo nuk e lë asnjëherë pa e përmendur edhe bashkëshortin e saj, këngëtarin Gjiko.

Çifti tashmë ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Dhe, duket se këngëtari po i kërkon asaj që ta zgjerojnë familjen.

Lexo Edhe:

Por, sa janë dakord me njëri-tjetrin në këtë aspekt mund ta shikoni në videon e mëposhtme.