Gjermania hap klubet, Butrint Imeri ja bën përhajr - Gazeta Express

Gazeta Express

03/10/2020 20:07

Gjermania hap klubet, Butrint Imeri ja bën përhajr

Gazeta Express

03/10/2020 20:07

Me t’u lehtësuar masat ndaj pandemisë dhe hapjes së klubeve në Gjermani, Butrint Imeri ka filluar koncertet

Butrinti nuk ka vonuar shumë dhe me t’u hapur klubet në Gjermani ka filluar me koncerte.

Butrinti, në një video që ka siguruar Express, shihet duke kënduar në Sttugart të Gjermanisë derisa salla duket e mbushur edhe pse klubet në Gjermani kanë filluar që të punojnë por vetëm me gjysmën e kapaciteteve.

Para dy jave, Butrinti lansoi këngën e tij më të re, “Dy zemra” e cila ka më shumë se 7.1 milionë klikime dhe është në bashkëpunim me Nora Istrefin. /GazetaExpress/