Gjendet një person i vdekur te “Qyteti i Studentit” në Tiranë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

23/06/2021 20:32

Me i fundit

Gjendet një person i vdekur te “Qyteti i Studentit” në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

23/06/2021 20:32

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune. Dyshohet se shkak për humbjen e jetës mund të jetë bërë një arrest kardiak.

NJOFTIMI

“Me datë 23.06.2021, në rrugën “Gramoz Pashko” tek Ish-Studenti, është gjetur pa shenja jete një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 45 vjeç. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”