Gjendet një person i vdekur në Prishtinë - Gazeta Express

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë

Lajme

Gazeta Express

27/09/2020 12:11

Mëngjesin e sotëm në lagjen “Kolovica” në Prishtinë, është gjetur një person pa shenja jete

Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Me datë 27.09.2020 në ora 09:52, në rrugën “Ali Pashë Gucia” në Prishtinë është pranuar një informatë se në një shtëpi të braktisur, një person është pa shenja jete. Policia menjëherë ka dal ne vendin e ngjarjes. Janë njoftuar edhe ekipet tjera relevante dhe pas hetimeve qe janë në proces dhe pranimit të raporteve nga kompetentet do te njoftoheni për detajet tjera”, ka deklaruar Hoxha./GazetaExpress/