Gjendet mjet shpërthyes në Prizren, ndërhyjnë policia dhe FSK-ja - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

29/03/2020 10:01

Gjendet mjet shpërthyes në Prizren, ndërhyjnë policia dhe FSK-ja

Lajme

Gazeta Express

29/03/2020 10:01

Një qytetar nga Prizreni ka lajmëruar policinë se në afqrsi të lokalit të tij ka gjetur një mjet të pashpërthyer

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Lubizhdë të Prizrenit, bën të ditur policia në raportin 24 rësh.

Po ashtu bëhet e ditur se njësiti policor ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, kurse njësiti EOD i FSK-së në vendin i ngjarjes ka bërë asgjësimin e mjetit pa ndonjë incident./Express/