Gjendet i vdekur një person në Prishtinë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

06/12/2021 9:13

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Lajme

Gazeta Express

06/12/2021 9:13

Një person është gjetur pa shenja jete në Prishtinë, mesditën e së dielës, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe prokurori kujdestar.

Lexo Edhe:

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Prishtinë, 05.12.2021-15:47. Viktima kosovar është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore si dhe prokurori kujdestar. Është kryer ekzaminimi i vendit të ngjarjes dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar”, ka bërë të ditur policia./GazetaExpress/