Gjendet i vdekur në rrugë 66 vjeçari shqiptar - Gazeta Express

Gjendet i vdekur në rrugë 66 vjeçari shqiptar

Shqiperi

Gazeta Express

30/09/2020 9:34

Një 66-vjeçar është gjetur pa shenja jete i dergjur në një rrygë të Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur në Arapaj, rreth orës 08:15.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 30.09.2020, rreth orës 08:15, në Arapaj, Durrës, është gjetur pa shenja jete në rrugë, nga banorët e zonës, shtetasi V. Dh., 66 vjeç, banues në lagjen nr. 17, Durrës.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.