Gjendet i pajetë një 74 vjeçar, trupi ishte dekompozuar - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

12/07/2020 21:21

Gjendet i pajetë një 74 vjeçar, trupi ishte dekompozuar

Shqiperi

Gazeta Express

12/07/2020 21:21

Trupi i një 74 vjeçari është gjetur i pajetë në lagjen Çlirim të qytetit të Beratit, në godinën që dikur shërbente si konvikti i vajzave.

Policinë e kanë lajmëruar banorë të zonës për shkak të erës së keqe. Zjarrfikësit kanë hyrë përmes shkallëve në dritaren e katit të dytë dhe kanë gjetur të vdekur të moshuarin me inicialet P.S. Mendohet se burri ka ndërruar jetë disa kohë më parë, pasi trupi ishte në fazën e dekompozimit./Express