Gjendet i mbytur një person në liqenin e fshatit Lanabregas - Gazeta Express
string(59) "gjendet-i-mbytur-nje-person-ne-liqenin-e-fshatit-lanabregas"

Gjendet i mbytur një person në liqenin e fshatit Lanabregas

Shqiperi

Gazeta Express

15/08/2022 11:29

Një person rreth 50 vjeç është gjetur i mbytur në liqenin e fshatit Lanabregas.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Policia po punon për identifikimin e tij, si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo Edhe:

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.08.2022, në liqenin e fshatit Lanabregas, është gjetur dyshohet i mbytur, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Po punohet për identifikimin e tij, si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.