Gjendet i mbytur në rezervuar një 53 vjeçar në Bilisht, dje u largua nga shtëpia dhe s’u kthye më - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

07/07/2020 11:08

Gjendet i mbytur në rezervuar një 53 vjeçar në Bilisht, dje u largua nga shtëpia dhe s’u kthye më

Shqiperi

Gazeta Express

07/07/2020 11:08

Ditën e sotme ëshë gjendur i mbytur në një rezervuar në Bilisht një 53 vjeçar.

Bëhet fjalë për 53 vjeçarin Artan Arapi.

53 vjeçari ka qenë i alkolizuar dhe dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Ai ishte larguar ditën e djeshme nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer me.

Njoftimi i policisë: Ditën e sotme në mëngjes, afër qytetit të Bilishtit, në vendin e quajtur “Rezervuari i Sellcave”, dyshohet të jetë mbytur aksidentalisht shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, banues në Bilisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.