Gjedet një trup i pajetë në Elbasan, detajet e para - Gazeta Express

Gjedet një trup i pajetë në Elbasan, detajet e para

Gazeta Express

28/10/2020 8:39

Një person i pajetë është gjetur këtë mëngjes në lagjen ‘5 maji’ në Elbasan, teksa paraprakisht dyshihet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

“Në lagjen “5 Maji”, Elbasan,  në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50 vjeç,  nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga një arrest kardiak.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.”njofton policia.