Gjashtë persona nga Tetova me Koronavirus, ja nga janë (VIDEO) - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

30/03/2020 18:17

Gjashtë persona nga Tetova me Koronavirus, ja nga janë (VIDEO)

Ballina

Gazeta Express

30/03/2020 18:17

3 persona nga komuna e Tetovës, 1 nga komuna e Bogovinës, 1 nga komuna e Zhelinës dhe 1 nga komuna e Jegunovcës janë persona të infektuar me korona virus njoftoi sot Teuta Arifi kryetarja e shtabit të krizës për rajonin e Tetovës:

Gjatë 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 26 raste të reja, duke çuar numrin e të prekurve në 285 në Maqedoninë e Veriut.

Mbledhja e 4-të e Shtabit të Krizës pranë komunës së Tetovës#QëndroNëShtëpi #ShpëtoJetë

Publiée par Teuta Arifi sur Lundi 30 mars 2020