Gjakosi Berishën, sulmuesi merret me ambulancë nga selia blu - Gazeta Express
string(59) "gjakosi-berishen-sulmuesi-merret-me-ambulance-nga-selia-blu"

Shqiperi

Gazeta Express

06/12/2022 12:53

Gjakosi Berishën, sulmuesi merret me ambulancë nga selia blu

Shqiperi

Gazeta Express

06/12/2022 12:53

Personi që grushtoi Sali Berishën gjatë protestës u shoqërua në fillim drejt selisë blu. Më pas në selinë e PD-së mbërritën menjëherë forcat e policisë. Shtetasi shfaqet i gjakosur dhe disa minuta më vonë në seli ka mbërritur ambulanca, për t’i dhënë ndihmën e parë.

Forcat e policisë e kanë shoqëruar personin që goditi me grusht Berishën.

Lexo Edhe:

Mësohet se badigardët e Berishës pas neutralizimit të situatës e kanë shoqëruar agresorin në ambientet e PD ku ka shkuar dhe ambulanca. /Gazeta Express