Giroud si Ronaldo, i shënon gol të çmendur Atleticos - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

23/02/2021 22:32

Giroud si Ronaldo, i shënon gol të çmendur Atleticos

Futboll

Gazeta Express

23/02/2021 22:32

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjes mes Atleticos dhe Chelseas.

Mysafirët janë ata që e kanë gjetur golin e epërsisë në minutën e 71-të.

Oliver Giroud në mënyrë akrobatike, e dërgoi topin në rrjetë për 0-1.

Goli fillimisht u anulua për pozicion jashtë loje, por pas disa minutave, ai u ri konfirmua me VAR, raporton Gazeta Express.