Georgina si peshk, noton brenda oqeanit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/08/2020 12:00

Georgina si peshk, noton brenda oqeanit

Rozë

Gazeta Express

26/08/2020 12:00

Georgina Rodriguez po shijon verën më të mirë në jetën e saj, duke u shfaqur gjithmonë nga jahti luksoz nëpër ujëra të vendeve të ndryshme nëpër botë.

E dashura e Cristiano Ronaldos po jeton si më së miri jetën e saj e rrethuar me familjen dhe pamje të mrekullueshme nga detet dhe oqeanet nëpër botë, derisa po lundrojnë me jahtin luksoz të futbollistit.

Ata tani po qëndrojnë në rivierën franceze, ku 26-vjeçarja ka shfrytëzuar rastin që të bëjë një zhytje në ujë, shkruan Gazeta Express.

Georgina është inçizuar derisa ka notuar brenda nën ujë duke e shfaqur trupin e saj në super formë në bikini të bardhë e duke treguar shkathtësitë në not.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Gjatë kësaj jave po flitet se çifti janë fejuar pikërisht në këto ditë të bukura që po kalojnë, megjithëse nuk është konfirmuar ende asgjë.

georgina noton në oqean
Instagram

Ajo e Cristiano vazhdimisht po publikojnë pamje nga momentet e lumtura që po kalojnë në këtë verë, duke pushuar, duke u relaksuar e duke festuar./Gazeta Express/

View this post on Instagram

🌅

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on