Georgina shfaqet pa grim në Venecia - Gazeta Express
string(35) "georgina-shfaqet-pa-grim-ne-venecia"

Georgina shfaqet pa grim në Venecia

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 19:48

Georgina Rodriguez është bërë mishërim i elegancës në një veshje të bardh teksa ka pozuar në prapaskena të edicionit të 79-të të Festivalit Ndërkombëtarë të Filmit në Venecia

Georgina Rodriguez është shfaqur e buzëqeshur këtë të enjte teksa është duke e përcjellë Festivalin Ndërkombëtarë të Filmit në Venecia.

Lexo Edhe:

Ish shitësja (28) është bërë mishërim i elegancës në një veshje të bardh si lëkurë korkodili, duke treguar stilin e saj.

E dashura dhe partnerja e Cristiano Ronaldos është shfaqur po ashtu me një grim të lehtë kurse ka pozuar në taka të arit në prapaskenë të festivalit. /GazetaExpress/