Georgina i kthen linjat pas lindjes - Gazeta Express
string(35) "georgina-i-kthen-linjat-pas-lindjes"

Georgina i kthen linjat pas lindjes

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 20:29

Georgina Rodriguez është dukur jashtëzakonisht e nxehtë në bikine të zeza teksa ka shijuar pushime me Cristiano Ronaldon në një superjaht në Ibiza pasi lindi vajzën e saj

Ish asistentja e shitjeve në një dyqan, ka shfaqur gjoksin e saj në bikine të zeza, teksa ka filluar t’i kthejë format e trupit pas lindjes.

Sulmuesi i Manchester United (37) është parë pa bluzë në anije dhe me një palë rroba të larjes sportive.

Çifti janë së bashku nga viti 2016 dhe kanë pesë fëmijë së bashku.

Ronaldo dhe Georgina treguan se djali i tyre vdiq gjatë lindjes më 18 prill, por vajza e tyre mbijetojë. /GazetaExpress/