Genta shfaqet nga karantina, po kalon ditët 'në izolim' me të dashurin - Gazeta Express

Genta shfaqet nga karantina, po kalon ditët ‘në izolim’ me të dashurin

Rozë

Gazeta Express

30/03/2020 12:00

Genta Ismajli poston foto nga karantina.

Genta nuk është se po mërzitet në ditët e izolimit, ku shumica e njerëzve nëpër botë po detyrohen të mbyllen në shtëpitë e tyre.

Genta ditët po kalon me të dashurin e saj, në shtëpinë e tyre luksoze në Zvicër, me shumë hapësirë e gjelbërim, shkruan Gazeta Express.

Ndërsa së fundi Genta ka postuar një fotografi ku shihet brenda në shtëpia teksa fotografohet bashkë me të dashurin e saj, Husein Usta.

Që kur bëri lidhjen e dashurisë publike, jeta e Genta Ismajlit është mes Zvicrës, Turqisë dhe Amerikës.

Ndërsa këto ditë të izolimit ata kanë vendosur t’i kalojnë pikërisht në Zvicër./Gazeta Express.

View this post on Instagram

Ju dua 😍

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on