Genta shfaqet në një vend të bukur bregdetar - Gazeta Express

Genta shfaqet në një vend të bukur bregdetar

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 23:20

Këngëtarja Genta Ismajli është shfaqur në një vend ekzotik

Ajo nuk ka postuar foto nga karantina dhe nuk dihet se këtë kohë a e ka kaluar në Turqi me të dashurin e saj apo në ndonjë vend tjetër.

View this post on Instagram

Life is good

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Genta nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale gjatë pandemisë derisa para tri jave kishte uruar motrën e saj me një fotografi.

“Jeta është e mirë”, ka shkruar Genta. /GazetaExpress/