Genta me të fejuarin shkëmbejnë puthje duke dëgjuar këngën 'Mpuq Mpuq' të këngëtares - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

05/08/2020 16:28

Genta me të fejuarin shkëmbejnë puthje duke dëgjuar këngën ‘Mpuq Mpuq’ të këngëtares

Rozë

Gazeta Express

05/08/2020 16:28

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po vazhdon të shijojë ditë të mira pushimi me të dashurin e saj, Huseyin Usta.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Partneri i këngëtares publikoi një fotografi duke u puthur me të, ndërsa nuk mungoi edhe dedikimi romantik.

“Pjesa më e mirë e imja është këtu”, ka shkruar ai, kurse imazhin po e shoqëronte nën ritmin e këngës së Gentës “Mpuq Mpuq”.

Genta Ismajli përndryshe kohëve të fundit është rikthyer në studio për të punuar rreth këngës së saj më të re.