Genta me të dashurin vizitojnë Shqipërinë, atje i pret reperi shqiptar - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 14:29

Genta me të dashurin vizitojnë Shqipërinë, atje i pret reperi shqiptar

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 14:29

Genta Ismajli ka vizituar Shqipërinë.

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj kanë vizituar së bashku Shqipërinë për disa ditë pushimi, çifti janë pritur nga reperi shqiptar Stresi, shkruan lajmi.net.

Ky i fundit ka ndarë një fotografi në Instagram, me çiftin dhe në gjuhën turke i ka dëshiruar mirëseardhje biznesmenit turk.

Ka gati një vit tashmë që Genta dhe Huseyin kanë bërë publike romancën, dhe javët e fundit kanë qarkulluar lajme edhe për një shtatzëni të shqiptares.