Genta Ismajli publikon video intime me të dashurin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/07/2021 11:24

Genta Ismajli publikon video intime me të dashurin

Rozë

Gazeta Express

27/07/2021 11:24

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, ka kohë që është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Ustën.

Dyshja shihet se janë mjaft të dashuruar dhe nuk hezitojnë të ndajnë me ndjekësit e tyre fotografi dhe video nga përditshmëria.

Lexo Edhe:

Duke qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, Genta ka ndarë me fansat një video ku shihet duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurin.