Genc Salihu tregon emrin e reperit kosovar që do ta puthte në buzë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

17/01/2021 10:36

Me i fundit

dpt

Genc Salihu tregon emrin e reperit kosovar që do ta puthte në buzë

Rozë

Gazeta Express

17/01/2021 10:36

Këngëtari i njohur Genc Salihu i ftuar në “Shiko kush luan”, është pyetur se cilin mashkull të estradës do ta puthte në buzë.

Në sfidën “Ndaje ose pije” Gencit iu bë kjo pyetje: “Roli juaj në filmin “Martesa”, ku jeni puthur në buzë me një mashkull është komentuar shumë në media. Por duam të dime emrin e një mashkulli tjetër VIP shqiptar që do ripërsërisje një puthje në buzë në një tjetër rol kinematografik dhe emrin e vajzës VIP shqiptare që do doje të luaje një skenë erotike. Ndaj me ne sonte dy emra ose pije!”

Saliu vendosi të jepte një përgjigjej dhe jo të pinte dhe mashkulli VIP shqiptar që ai zgjodhi për të puthur në buzë ishte reperi i njohur Ledri Vula.