Gemma Owen pritet të fitojë afër 4.5 milionë funte si garuese e Love Island - Gazeta Express
string(75) "gemma-owen-pritet-te-fitoje-afer-4-5-milione-funte-si-garuese-e-love-island"

Gemma Owen pritet të fitojë afër 4.5 milionë funte si garuese e Love Island

Yjet

Gazeta Express

06/06/2022 22:22

Gemma Owen pritet që të shkojë hapave të Molly-Mae Hague duke u pasuruar për 4.5 milionë funte, ku do të jetë njëra prej garuesve të Love Island që do të fitojë më së shumti

Nga biznesi tek marrëveshjet me brende, shumë garuese të Love Island kan arritur që ta kapitalizojnë më sukses kohën e tyre në emisionin e ITV2, seritë e të cilit fillojnë sonte (e hënë).

Lexo Edhe:

Raportet e fundit thonë që Molly-Mae Hague (23) ka arritur të këtë një pasuri të madhe me vlerë 4.5 milionë funte, e duket që garuesja e re Gemma Owen (19) është duke shkuar të njëjtave hapa.

Gemma tashmë është pronare e një linjë të bikineve me emrin OG Beachwear, të cilën ajo e krijoi më 2020 – dhe ka hapur edhe një tjetër kompani muajin e kaluar duke u përgatitur ta kapitalizojë famën që do e merr nga vila. /GazetaExpress/