Gazment Bardhi njofton zëvendësimin e Edmond Spahos me Ervin Salianjin - Gazeta Express
string(70) "gazment-bardhi-njofton-zevendesimin-e-edmond-spahos-me-ervin-salianjin"

Shqiperi

Gazeta Express

19/01/2022 15:03

Gazment Bardhi njofton zëvendësimin e Edmond Spahos me Ervin Salianjin

Shqiperi

Gazeta Express

19/01/2022 15:03

Njoftimi i PD-së:

Pas vendimit të Kryesisë së Partisë për përjashtimin nga Partia Demokraitke të ish-drejtuesit politik të qarkut Korçë, z. Edmond Spaho, ju njoftoj se:

Lexo Edhe:

Në mbështetje të nenit 33 të Statutit të Partisë, sot Kryetari i Partisë ka caktuar si Drejtues Politik të qarkut Korçë, deputetin z. Ervin Salianji. Në këtë mënyrë z. Salianji do të jetë edhe Kryetar i Këshillit Koordinues të Qarkut, që është struktura e përhershme me përgjegjësi në organizimin elektoral dhe aksionet e veprimtaritë politike të PDSH në nivel qarku.

Duke ju uruar punë të mbarë,

Sekretari i Përgjithshëm

Gazment BARDHI