Gazi tregon kush e fiton BBVA - Gazeta Express
string(29) "gazi-tregon-kush-e-fiton-bbva"

TV/Film

Gazeta Express

14/05/2024 21:44

Gazi tregon kush e fiton BBVA

TV/Film

Gazeta Express

14/05/2024 21:44

I ftuar në “Big Brother Radio” ka qenë një prej konkurrentëve të “BBV3”, Gazmend Ujkashi i cili ka komentuar ngjarjet e fundit të ndodhura në shtëpi dhe lojën e konkurrentëve.

Ish-banori, Gazi, tregoi se pse, sipas tij, Roza dhe Rikja, të cilat janë eliminuar prej garës, s’do lidheshin kurrë në “BBV3”.

Lexo Edhe:

“Rike dhe Roza e kanë kaluar fazën e budallallëkut në dashuri. Nuk do lidheshin në Big Brother… Roza po të mbante lojën që kishte në fillim, nuk garantoj vetëm finale, por ishte pretendente për fitore…”

E ndërsa për fituesin e këtij edicioni ai shprehet:

“Meritoni ose Romeo dua ta fitojnë”.