Gazetari që e quajti Luizin bixhozgji hynë në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2 - Gazeta Express
string(82) "gazetari-qe-e-quajti-luizin-bixhozgji-hyne-ne-shtepine-e-big-brother-albania-vip-2"

Gazetari që e quajti Luizin bixhozgji hynë në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2

TV/Film

Gazeta Express

08/02/2023 0:49

Gazetari i njohur Bledi Mane është banori i tretë më i ri i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip.

Në klipin e tij prezantues, Mane u shpreh se injoranca dhe niveli i ulët i arsimit e shqetëson, ndaj në këtë pikë nuk do të ketë kompromise.

Lexo Edhe:

Ai tha se nuk di të gatuajë dhe se dy gjëra i kishin ngelur pa provuar në jetë. Martesa dhe Big Brother Vip.

Ndërkohë kujtojmë se përpara Bledit, pjesë e shtëpisë u bënë Keisi Medini dhe Tan Brahimaj.