Garner, fenomenale në Cannes - Gazeta Express
string(27) "garner-fenomenale-ne-cannes"

Yjet

Gazeta Express

24/05/2022 20:53

Garner, fenomenale në Cannes

Yjet

Gazeta Express

24/05/2022 20:53

Kimberley Garner ka treguar format fenomenale në një veshje të kaltër gjatë Festivalit të Filmit në Cannes

Kimberley Garner ka treguar asetet e saj fenomenale gjatë një paraqitje të saj në Festivalin e Filmit në Cannes.

Lexo Edhe:

Modelja (31) është dukur e bukur në të kaltër të lehtë që i përshtaten me një palë pantallona të ngushtë teksa ajo del nga hoteli.

Ajo është shumë thjesht e veshur dhe jo ashtu siç jemi mësuar zakonisht ti shohim aktoret. /GazetaExpress/