Gani Gërmia: S’po më jep kush nuse, se jam hi n'gjynah me pleqtë - Gazeta Express
string(60) "gania-germia-spo-me-jep-kush-nuse-se-jam-hi-gjynah-me-pleqte"

Gani Gërmia: S’po më jep kush nuse, se jam hi n’gjynah me pleqtë

Rozë

Gazeta Express

18/07/2023 14:16

Jo shpeshherë flet për jetën e tij personali. Mirëpo, për “Era Verë” në T7, Visar Dërmaku dha disa informata sa i përket kësaj.

Ndër të tjera, ai tregon edhe për momentet intime të tij. Ai aktualisht nuk është në lidhje dashurie, dhe për këtë fajëson të moshuarit.

Lexo Edhe:

“S’po më jep kurrkush nuse se jam hi n’gjynah me pleq”, shtoi ai.

Më shumë nga kjo intervistë, mund të shihni në videon e mëposhtme.