Gani Germia shfaqet me "dhëndrin e madh" në Dubai, Behgjet Pacolli i lajmerohet në facebook - Gazeta Express
string(88) "gani-germia-shfaqet-me-dhendrin-e-madh-ne-dubai-behgjet-pacolli-i-lajmerohet-ne-facebook"

Gani Germia shfaqet me “dhëndrin e madh” në Dubai, Behgjet Pacolli i lajmerohet në facebook

Rozë

Gazeta Express

31/07/2022 16:52

Visar Dërmaku, i njohur si “Gani Gërmia”, ka publikuar një fotografi nga Dubai.

Fotografia mori rekord përqimesh dhe reagimesh, ndërsa i bëri përshtypje edhe ish-kryediplomatit Behgjet Pacolli.

Lexo Edhe:

“Me dhandrrin e madh ne Dubai Mall per qef”, shkroi “Gani Gërmia” mbi fotografi.

Pacolli komentoi.

“Gani Germija djali më i mirë, kushedi me çfarë storie kthehesh, por kthehu!”, shkroi ai.