Gale shfaqet e mahnitshme në St Barts - Gazeta Express
string(37) "gale-shfaqet-e-mahnitshme-ne-st-barts"

Gale shfaqet e mahnitshme në St Barts

Yjet

Gazeta Express

06/01/2022 20:20

Kelly Gale është shfaqur duke marrë diell në një anije në St Barts – ku i fejuari i saj Joel Kinnaman i ka bërë fotografi të shumta me telefonin e tij

Kally Gale është dukur sensacionale në një udhëtim me një anije me të fejuarin e saj Joel Kinnaman dhe një grup shokësh në St Barts,

Lexo Edhe:

Modelja (26) ka shfaqur trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine të kaftë të mbyllur derisa ka shijuar pushimet e saj në diellin tropik.

Duke lënë kaçurrelet e saj që të valojnë mbi krah, Kelly është dukur e bukur kurse Joel nuk ka hezituar që të bëjë foto asaj. /GazetaExpress/