“Gajdja” e Dhuratës dhe Elvanës - Gazeta Express
string(29) "gajdja-e-dhurates-dhe-elvanes"

“Gajdja” e Dhuratës dhe Elvanës

Muzike

Gazeta Express

01/07/2022 1:11

Kjo verë mund të quhet “verë e dueteve”

Më t’u bërë ora 00:00 Dhurata Dora dhe Elvana Gjata kanë lansuar një këngë të re.

Lexo Edhe:

Kështu është duke vazhduar trendi i bashkëpunimeve të yjeve në mes vete dhe kjo këngë është njëra prej tyre.

Me skena provokative dhe me një videoklip ku përzihet modernja me mesjetën dy këngëtarët më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri kanë sjell diçka të veçantë në treg.

Duket se është Dhurata ajo që e ka ftuar Elvanën në këtë duet pasi që kënga mban vulën e BigDeal Records, një produksioni që punon Dhurata. /GazetaExpress/