Gabim i tmerrshëm i Handanovic, Torino në epërsi - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

13/07/2020 22:08

Gabim i tmerrshëm i Handanovic, Torino në epërsi

Futboll

Gazeta Express

13/07/2020 22:08

Torino ka kaluar në epërsi kundër Interit në ndeshjen që po zhvillohet në San Siro.

Kapiteni dhe portieri, Samir Handanovic, bëri një gabim të tmerrshëm, të cilin e shfrytëzoi Andrea Belotti, për ta dërguar topin në rrjet për 0-1 pas 18’ minutave lojë, raporton Gazeta Express.