Fytyrat e famshme së bashku për ti disponuar njerëzit, kështu po kalojnë kohën në karantinë - Gazeta Express

Fytyrat e famshme së bashku për ti disponuar njerëzit, kështu po kalojnë kohën në karantinë

Rozë

Gazeta Express

19/03/2020 18:10

Nëpër rrjete sociale ditën e enjte ka qarkulluar një video ku shfaqen disa nga fytyrat më të njohura të botës muzikore dhe aktrimit të cilët e kanë realizuar videon me qëllim te argëtimit të publikut.

Gal Gadot, Mark Ruffalo, Natalie Portman e Jimmy Fallon janë vetëm disa prej tyre të cilët shfaqen në video e cila po bën namin në rrjete sociale, transmeton Gazeta Express.

Përmes këndimit ata japin një mesazh sensibilizues ku i bëjnë thirrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpitë e tyre për siguri dhe kujdes më të lartë.