Futi në ujë mbulesat e shtratit, u trishtua nga rezultatet - Gazeta Express

Futi në ujë mbulesat e shtratit, u trishtua nga rezultatet

Fun

Gazeta Express

27/02/2020 8:10

Testi i një nëne, së paku sipas saj, ka treguar realitetin se sa të ndyrë janë mbulesat e krevatit – edhe pasi t’i keni larë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Sara, nga Australia, kishte parë të tjerët duke pastruar me një metodë të thjeshtë dhe vendosi ta provonte vetë.

Dhe rezultatet, siç thuhet më tej, kanë lënë atë ‘të tronditur’, por ajo ndau fotografitë për të treguar realitetin.

Siç bëhet e ditur, ajo “zhveshi” plotësisht shtratin e saj dhe zbuti çarçafët në ujë të valë në vaskën e saj, duke i lënë aty për disa orë.

Duke e ndarë rezultatin tronditës në grupin “Mums Who Clean” (nënat që pastrojnë) në Facebook, ajo tha: “Jam tërësisht e shokuar por duhet ta ndajë me ju”. /Telegrafi/