Futbollistët e renditur në pozitat 21-25 në garë për Topin e Artë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 17:39

Futbollistët e renditur në pozitat 21-25 në garë për Topin e Artë

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 17:39

France Football po vazhdon me publikimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Ceremonia do të mbahet sonte nga ora 20:30, ndërsa tani veçse kanë filluar me publikimin e listës nga fundi

Lexo Edhe:

Bruno Fernandes dhe Lautaro Martinez ndajnë vendin e 21-të, Harry Kane i 23-ti, Pedri i 24-ti dhe Phil Foden i 25-ti.