Fuqia e stuhisë Ciara në Skoci, era ngre në ajër ujëvarën - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

16/02/2020 22:57

Fuqia e stuhisë Ciara në Skoci, era ngre në ajër ujëvarën

Lajme

Gazeta Express

16/02/2020 22:57

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur në Skoci gjatë stuhisë Kiara ku era e fortë i ka ndryshuar rrjedhën ujëvarës.

Ngjarja ka ndodhur në Campsie Fells dhe për disa çaste ujëvara nuk ka rrjedhur për poshtë por për lart. Ky rast ka treguar edhe fuqinë që ka pasur stuhia Kiara që shkaktoi 3 të vdekur në Mbretërinë e Bashkuar dhe disa të tjerë në Europë.

This waterfall turns ‘upside down’ during a storm in UK

This waterfall called Jenny’s Lum appears to be flowing upwards during Storm Ciara in Campsie Fells, Scotland. Subscribe: http://smarturl.it/reuterssubscribe…