Fundi i takimit në Ohër, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin - Gazeta Express
string(69) "fundi-i-takimit-ne-oher-escobar-shihet-me-ali-ahmetin-e-bujar-osmanin"

Gazeta Express

18/03/2023 22:19

Fundi i takimit në Ohër, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

Gazeta Express

18/03/2023 22:19

Pas njoftimit të BE’së se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashhtë ishte i dërguar special i ShBA’së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Në videon e ekipës së T7 e cila po përcjellë këto takime që nga fillimi shihet se si Escobar del nga sallat e takimeve.

Lexo Edhe:

Ai u takua me liderin e shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmetin dhe ministrin e Jashtëm maqedonas, Bujar Osmanin.