Frika e arrestimit, Stresi takohet me Gjinin: Thirrje policisë, na lini të mbarojmë numrin - Gazeta Express

Frika e arrestimit, Stresi takohet me Gjinin: Thirrje policisë, na lini të mbarojmë numrin

Rozë

Gazeta Express

01/11/2021 15:52

Në puntatën e kësaj të diele në spektaklin e humorit, Kosherja, ishte i ftuar special dhe Stresi.

Reperi i mirënjohur, i cili është një ndër simpatizantët më të mëdhenj të Sali Berishës, nuk kishte si të mos takohej me një tjetër adhurues të flaktë të ish liderit demokrat, Gjini.

Mes të tjerash, ai iu përgjigj dhe skeptikëve të cilët besojnë se Berisha nuk ka moshë për t’u kthyer në krye të PD-së.

Lexo Edhe: