FREE FRIDAY ME ZBRITJE DERI 70% - Gazeta Express
string(30) "free-friday-me-zbritje-deri-70"

FREE FRIDAY ME ZBRITJE DERI 70%

Lajme

Gazeta Express

01/12/2022 15:56

Përzgjedhje e gjërë në shumë artikuj kryesor me çmime të mahnitshme
E PREMTË, 2 DHJETOR dhe të SHTUNËN 3 DHJETOR.

FREE FRIDAY është OFERTË e veçante nga ETC me ZBRITJE DERI 70 % dhe LIKUIDIME  në shumë artikuj.

Lexo Edhe:

Shfleto Fletushkën Online: https://bit.ly/3VmdrLh

Edhe këtë vit kjo ngjarje do të jetë e pabesueshme duke ofruar çmimet më të mira për konsumatorët e ETC.

Stafi i ETC- së është përgatitur në maksimum duke u bazuar nga përvoja dhe duke praktikuar metoda të reja funksionale në mënyrë që blerja juaj të jetë më e lehtë dhe zbavitëse.

Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com

Direkt në linkun e fletushkës Online: https://bit.ly/3VmdrLh

Në Faqën Zyrtare në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/ 

Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Ju presim me zbritjen më të madhe të vitit në ETC