Frederica dhe Matri e ngacmojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

10/12/2019 22:13

Frederica dhe Matri e ngacmojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale

Sport

Gazeta Express

10/12/2019 22:13

Frederica Nargi dhe Alessandro Matri “ngacmojnë” njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Pas një postimi seksi të bukuroshes italiane, bashkëshorti i saj, ish-sulmues i Juventusit, shkroi:

“Më lër të kuptoj… më thua se po shkoj të bëj pazar dhe poston fotot në Instagram, ndërsa unë më fëmijët në shtëpi. E menjëhershme replika e modeles së njohur: Në realitet, doja të të tërhiqja vëmendjen.”