Franceska shfaqet në një darkë romantike në New York - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 23:57

Franceska shfaqet në një darkë romantike në New York

Yjet

Gazeta Express

04/06/2021 23:57

Bukuroshja dhe ylli i TV-së Françeska Jaçe është parë sonte në një darkë romantike në New York

Bukuroshja shqiptare, e cila njihet për format e saj seksi ka postuar disa foto nga një restorant në Amerikë por që nuk ka treguar se më kënd është e shoqëruar atje.

“Në qytetin që nuk flenë kurrë…”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që më parë Françeska është thënë se ka qenë e lidhur me një reper kosovar, me të cilin kishte kaluar pushimet në Maldive. /GazetaExpress/