Françeska-Rozës për Erjolën: Bën gjëra që nuk do të donte ti bënte - Gazeta Express
string(65) "franceska-rozes-per-erjolen-ben-gjera-qe-nuk-do-te-donte-ti-bente"

Françeska-Rozës për Erjolën: Bën gjëra që nuk do të donte ti bënte

TV/Film

Gazeta Express

24/04/2024 19:56

Teksa ecnin përreth pishinës, Roza dhe Françeska kanë folur lidhur me një prej banoreve të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, Erjola Docin.

Siç e kemi parë Erjola dhe dy banoret në fjalë kanë një marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën.

Lexo Edhe:

E ndërsa pasditen e sotme ato kanë analizuar lojën e Erjolës teksa Françeska shprehet se Erjola bën gjëra të cilat i mendon se vlejnë për të kapur një situatë dhe kur vjen puna tek vetja e saj kthehet në një njeri komplet tjetër.

“Mendoj që ndonjëherë është kjo dispozita për të krijuar dhe jo sepse ti e ndjen për ta bërë, që çon drejt disa reagimeve të tepërta dhe pastaj kur kthehet tek vetvetja në fakt nuk do i bënte. Mendoj që Erjola i bën gjërat duke menduar ’kjo është për të kapur një situatë’ edhe e bën. Dhe kur kthehet tek vetvetja kthehet tek ajo që është zemër madhe, fal, nuk e ka problem, nuk i bën shumë përshtypje..”- u shpreh Erjola.