Françeska guxon, zhvishet e tëra në këmishë nate – tregon gjoksin - Gazeta Express

Françeska guxon, zhvishet e tëra në këmishë nate – tregon gjoksin

Rozë

Gazeta Express

14/05/2020 22:13

Ish ylli i Big Brother Albania, Françeska Jaçe ka postuar sot një foto në rrjetet sociale ku tregon gjoksin e saj

Françeska është parë e tëra e zhveshur me vetëm një këmishë nate që mbulonte modestinë e saj, derisa ka ekspozuar njërin gji të saj.

Jaçe është e njohur në Shqipëri për foto provokative, por kjo e fundit ishte edhe e guximshme pasi që shumë pak vajza shqiptare guxojnë ta bëjnë.

Bukuroshja nuk ka shkruar ndonjë gjë në këtë fotografi por duket se disa nga VIP-at tjerë shqiptarë e kanë pëlqyer dhe në të ardhmen mund të bëjnë edhe ato këso fotosh. Njëra prej tyre ka qenë edhe Beatrix Ramosaj. /GazetaExpress/