Françeska flet për një pajtim të Romeos me Meritonit, si përgjigjet ky i fundit - Gazeta Express
string(78) "franceska-flet-per-nje-pajtim-te-romeos-me-meritonit-si-pergjigjet-ky-i-fundit"

Françeska flet për një pajtim të Romeos me Meritonit, si përgjigjet ky i fundit

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2024 20:36

Romeo dhe Meritoni janë dy prej konkurrentëve të formatit më të ndjekur në Shqipëri ‘BBV3’, të cilët shpeshherë janë parë të kenë përplasje të ashpra me njëri-tjetrin edhe pse jashtë asaj shtëpie ata kanë qenë miq shumë të ngushtë.

Debatet e ashpra mes tyre kanë ngritur dyshime të shumta kudo nëpër rrjet por dhe brenda shtëpisë, duke menduar që shoqëria që dyshja ka pasur mund të mos ketë qenë e vërtetë, ashtu sikurse dy banorët e kanë deklaruar.

Lexo Edhe:

Teksa qëndronte në oborr me Françeskën, Meritoni është pyetur nëse do një pajtim me Romeon.

Dhe ja si u përgjigj banori: ‘S’ka të bëjë me pajtesë. Por në momentin që ulen gjakrat, s’kam pse diskutoj, unë e kam dhënë një mendim, ai e ka dhënë një mendim dhe kanë menduar sikur po luajmë ping-pong, janë ulur gjakrat.’- ka thënë Meritoni.