Françeska e ka nxehtë në Maldive - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/02/2021 23:10

Françeska e ka nxehtë në Maldive

Yjet

Gazeta Express

25/02/2021 23:10

Ish ylli i Big Brother Albania, Françeska Jaçe – tani modele – është shfaqur me një set të nxehtë fotosh sonte

Bukuroshja shqiptare ka udhëtuar në Maldive ku është duke i kaluar pushimet.

Kështu, sot ajo ka postuar një foto ku është në bikine dhe tregon format e saj seksi.

Këtë foto ajo e ka prezantuar para më shumë se 358 mijë ndjekësve të saj në Instagram.

“Kjo është jeta”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë në gjuhën frënge. /GazetaExpress/